Super Bowl 58: pirmā un jebkura laika piezemējuma vārtu guvēja izvēle

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Paredzams, ka gaidāmajā Super Bowl 58 izcīņā tiks demonstrētas divas labākās aizsardzības NFL, taču tas nenozīmē, ka svētdien Allegiant stadionā neredzēsim dažas aizraujošas piezemēšanās spēles no Sanfrancisko 49ers un Kanzassitijas Chiefs.

Pagājušā gada Super Bowl spēlē Filadelfijas Eagles spēlētājs Džeilens Hērts guva pirmo piezemējumu tikai piecas minūtes pēc cīņas. Tomēr maz ticams, ka šogad kā pirmo spēles rezultātu redzēsim piezemējumu. Faktiski ātrs piezemējums bija tikai septiņas reizes Super Bowl izcīņas pirmais rezultatīvais piezemējums, un neviens no šiem gadījumiem nav noticis vairākus gadus pēc kārtas.

Pagājušā gada Super Bowl turnīrā kopumā tika gūti deviņi piezemējumi, septiņiem dažādiem spēlētājiem atrodoties beigu zonā. Kanzassitijas "Chiefs" izcīnīja uzvaru, ar 38:35 pārspējot Sanfrancisko 49ers. Otrajā ceturtdaļā saspēles vadītājs Niks Boltons pat guva piezemējumu pēc piespēles.

Tātad, kurš pirmais atradīs beigu zonu šī gada Super Bowl 58 turnīrā? Apskatīsim mūsu pirmo un jebkurā laikā piezemējumu guvēju izvēli.

Super Bowl pirmā piezemējuma vārtu guvēja izvēle

Sanfrancisko 49ers: Kristians Makkefrijs

• +155, lai iegūtu Sanfrancisko pirmo TD
  • +340, lai iegūtu Super Bowl 58 pirmo TD

Kristians Makkefrijs ir bijis 49ers rezultatīvākais piezemējumu guvējs šosezon, padarot viņu par labāko izvēli par pirmo piezemējumu guvēju. Makkefrijs regulārajā sezonā guva 35% no komandas 60 piezemējumiem, kas gūti un steidzās. Izslēgšanas spēlēs viņš guvis četrus no septiņiem komandas piezemējumiem. Ar gūtajiem panākumiem 16 no 18 spēlēm šajā sezonā Makkefrijs ir ne tikai lieliska iespēja izdarīt pirmo piezemējumu, bet arī kā jebkurā brīdī gūt vārtus pirmajā un otrajā puslaikā.

Kanzassitijas priekšnieki: Rašī Raisa

• +350, lai gūtu Kanzassitijas pirmo TD
  • +700, lai iegūtu Super Bowl 58 pirmo TD

Kanzassitijas "Chiefs" iesācējs Resijs Raiss ir parādījis potenciālu visas sezonas garumā. Viņš regulārajā sezonā vadīja komandu piezemējumu tvērienos un turpināja ietekmēt izslēgšanas spēlēs. Raiss ir guvis četrus no astoņiem piezemējumiem kā "Chiefs" pirmais piezemējums šajā spēlē. Ņemot vērā viņa spēju gūt vārtus pirmās ceturtdaļas sākumā, likmes uz Raisu kā pirmā piezemējuma ieguvēju varētu būt zema riska un augstas atlīdzības iespēja.

Super Bowl jebkurā laikā piezemējuma punktu guvēju izvēle

Sanfrancisko 49ers: Brendons Aijuks (+140)

Dībo Semjuels var būt populāra izvēle jebkuram piezemējuma guvējam, taču Brendons Aijuks ir ļoti vērtīgs kā apdraudējums ar dziļo bumbu vai sarkano zonu. Aijuks šosezon ir guvis astoņas piezemējumus un ieguvis svarīgu piezemējumu NFC čempionāta spēlē. Neskatoties uz zemāku nozvejas līmeni izslēgšanas spēlēs, Aiyuk ir potenciāls jebkurā brīdī atrast beigu zonu.

Kanzassitijas Chiefs: Treviss Kelss (-130)

Izslēgšanas spēlēs turpinājis spīdēt "Chiefs" regulārās sezonas vadošais uztvērējs Treviss Kelss. Ar 23 tvērieniem 262 jardiem un trīs piezemējumiem trijās izslēgšanas spēlēs Kelce ir pierādījis sevi kā uzticamu mērķi Patrikam Mahomesam. Viņam ir spēcīga piezemējumu gūšanas pieredze pēcsezonā, padarot viņu par labu izvēli jebkurā laikā gūt piezemējumus.

Noslēgumā jāsaka, ka Super Bowl 58 pirmā un jebkura piezemējuma guvēja izvēle ir Kristians Makefrijs un Rešijs Raiss no Sanfrancisko 49ers un Brendons Aijuks un Treviss Kelss no Kanzassitijas Chiefs. Šie spēlētāji ir parādījuši savu spēju atrast beigu zonu un varētu spēlēt izšķirošu lomu spēles iznākuma noteikšanā.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz